Şirketimiz 2011 yılında ''3B ELEKTRİK-MEKANİK'' markası ile faaliyete geçmiştir. ''3B ELEKTRİK-MEKANİK'' markası adı altında hizmet veren firmamızın temel faaliyet konusu; Elektrik ve Mekanik Tesisat uygulaması olup, anahtar teslim taahhüt hizmeti veren mühendislik ve müteahhitlik şirketidir.Kurulduğu ilk günden itibaren yapılan; Alışveriş Merkezleri, Ofisler, Oteller, Yüksek Katlı Binalar, Kamu Binaları, Konut Binaları, Fabrika Binaları, Hastaneler, Akaryakıt İstasyonları, çok fonksiyonlu kompleksler v.b bütün yapılarda; müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, işveren isteklerini teknik çözümlerden taviz vermeden en hızlı, en kaliteli ve düşük maliyetle karşılamayı amaç edinmiştir. Firmamız işverenin güvenini ve takdirini kazanmanın maddi kazanç sağlamaktan daha önemli olduğunun bilincindedir.

MİSYONUMUZ;

  • Güvenilir ve kaliteli ürün ve hizmetler, çözüm odaklı yaklaşım ile müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak.
  • Tamamlanmış projelerin getirdiği sürdürülebilir güvenirliği sağlamak.
  • Güçlü sermaye ve ortaklık yapısının avantajını rekabetçi fiyatlarla müşterilerine yansıtmak.
  • Eğitimli ve en gelişmiş teknolojiyi takip eden genç ekibi ile müşterilerine daima dünya standartlarında alternatifler sunmak.
  • Tüm koşulları göz önünde bulundurup, anında etkin ve hızlı çözümler üreterek zamanında taahhüdün yerine getirilmesini sağlamak.
  • Faaliyet gösterdiği bölgenin gelişimine katkı sağlayacak sosyal sorumluluk projelerinin hayata geçirilmesine ve çevre bilincinin arttırılmasına öncülük etmek.
  • Faaliyet gösterdiği bölgelerdeki kültürel farklılıklara saygılı, yerel ve uluslar arası yasal gereklilikleri yerine getiren bir yaklaşım sergilemek.

 

VİZYONUMUZ;
Faaliyet gösterdiğimiz bölgede elektrik, mekanik, mühendislik, müşavirlik, taahhüt, satış ve satış sonrası hizmet alanında lider olmak.